O firmie

W listopadzie 1993 roku powstał Skład Konsygnacyjny „DREWNIAK” z siedzibą w Głogówku. Naszą pierwszą i podstawową działalnością była działalność handlowa, później rozszerzona o usługę montażu sprzedawanych materiałów (drzwi, okien i podłóg różnego rodzaju).
Wysoka dynamika sprzedaży materiałów budowlanych naszej firmy została osiągnięta poprzez ciężką pracę przez długie lata.
Systematycznie rozszerzaliśmy nasz asortyment o nowe pozycje (produkty, wzory, kolory) oraz powiększaliśmy stany magazynowe aby zadowolić jak najszerszą grupę klientów. Z biegiem lat skupiliśmy się bardziej na materiałach wykończeniowych. Podstawą naszej oferty są drzwi oraz podłogi.

W styczniu 2018 firma zmieniła właściciela – powstał DREWNIAK-2, ale cele, założenia i podstawowy asortyment pozostały niezmiennie do Waszej dyspozycji.

Polityka firmy opiera się na zaopatrywaniu indywidualnych odbiorców oraz lokalnych firm wykonawczych.
Ci pierwsi są najbardziej wymagający i coraz trudniej do nich dotrzeć, to też staramy się podnieść ogólne standardy sprzedaży poprzez modernizację punktu sprzedaży oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników.
Współpracujemy z firmami z całej Polski co pozwala przedstawić naszym klientom szeroki wybór materiałów w szczególności wykończeniowych.
W firmie można między innymi uzyskać indywidualną poradę techniczną, materiały reklamowe, szczegółowe kalkulacje oraz transport na miejsce budowy.

Jak wiadomo jest również kilka sieci sklepów wielkopowierzchniowych oferujących materiały budowlane, co oczywiście zwiększa możliwości zakupów, lecz wcale nie pomaga w wyborze odpowiedniego materiału.
Brak fachowej obsługi i elastyczności z ich strony oraz wcale nie najniższe ceny powodują duże zamieszanie w podjęciu decyzji co i gdzie kupić.
Chcąc zachęcić Was do zakupów w naszej firmie podejmujemy wszelkie starania aby, spełnić Wasze wymagania, byście mogli w spokoju dokonać w pełni przemyślanych decyzji i trafnego wyboru przy zakupie materiałów.